Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

justinden açıkLama

2 posters
YazarMesaj
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

justinden açıkLama Empty
MesajKonu: justinden açıkLama   justinden açıkLama EmptyÇarş. 20 Ekim 2010, 19:44

“Benimle konuşun yeter!”
Justin Bieber hayranlarıyla buluşmaya karşı değil, ama onlarla bir araya gelmenin zor olduğunu düşünüyor.

Justin, Teen Vogue’a verdiği röportajda, “Hayır kızlar heyecanlanıyor.” diyor ve kendisine ulaşmanın yolunu da “Benimle sadece konuşmaları yeterli. Bana nasıl olduğumu sorun. ‘Justin! Justin! Ban bir imzalı resim verir misin?’ diye bağırmaktansa kendinizi tanıtın. Ve bana kesinlikle yemek yerken yaklaşmayın! Ben tam siz yemek yerken gelip fotoğraflarınızı çeksem, siz kendinizi nasıl hissederdiniz? Bundan nefret ediyorum!” olarak anlattı.

(Bieber, bir CSI bölümü için kamera karşısına geçti ve kısa zamanda beyaz perdede de boy göstermek istiyor. Bir sinema filminde birlikte oynamak istediği biri bile var: Selena Gomez.

Justin, Selena için, “O benim çok yakın dostum. Hakikaten çok hoş biri.” dedi.oLey ben seLena gomeze benziorm Very Happy )
justin-ayşegül
Üye
Üye
justin-ayşegül

justinden açıkLama Empty
MesajKonu: Geri: justinden açıkLama   justinden açıkLama EmptySalı 21 Ara. 2010, 15:44

hadi ya ben o kza gıcık oluyorum ya off .s
bu justin kızlardan ne zaman vazgeçecek bilmem Sad

justinden açıkLama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» justinden bunu bekLemezdim...