Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm

3 posters
YazarMesaj
JBerfin
Üye
Üye
JBerfin

arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm  Empty
MesajKonu: arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm    arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm  EmptySalı 03 Ağus. 2010, 17:01

Oma-ha merkezi, Oma-ha merkezi, sen mall biliyorsun ki top ha, At Oma-mall, Oma-ha merkezi, Oma-ha, sen biliyorsun ki top mall At oma-ha, alışveriş merkezi, alışveriş merkezi, mall, mm-mall. Evet, topu Omaha alışveriş merkezi. 5 metre boyunda ama yine de her şeyi bu. Evet, al o Benjamins olsun onlara. Sonra mall kaybetmek yerine Omaha hiç. Evet mall bir konum içinde , alışveriş merkezi Biz merkezi vardır yapıyor bunu büyük, büyük miktarda nakit Biz harcamıyorlar ', Lookin hasta' için bazı ayakkabılar, ayakkabı Evet biz konum, alışveriş merkezi Evet biz dünya benim konum dünya, evet biz var bizim ayakkabı ve Üye 'yeniden arıyorum' kızlar için bazı kızlar Oma-ha mall, evet bak iyi gelen uzaktan, bu onlar biz Evet beat kayalar, mall yuvarlanıyor aşağı çalışıyorum bulmak G bazı-Shock Yo. kızlar uzak Ama sen hiç mall Omaha biliyorum. Ben de, topu sözler oldu LA, New York I, tamamlandığı Ama hepimiz MALL hiçbiri karşılaştırır için OMAHA-ha merkezi, Oma-ha biliyorum merkezi, O Oma Oma- ha mall, sen star biliyor Imma, sen tha tanıdığımızdan Imma Sen star
biliyor imma sen star biliyor imma sen biliyor musun

valla arkadaşlar bu kadarını bulabildim üzgünüm inşallah beğenirsiniz Smile

sedabieber
Üye
Üye
sedabieber

MesajKonu: Geri: arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm    arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm  EmptySalı 10 Ağus. 2010, 11:53

Very Happy acayipmiş ama saol Very Happy
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

MesajKonu: Geri: arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm    arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm  EmptySalı 10 Ağus. 2010, 11:59

Çok saçma Very Happy
Komiklik olsun diye mi yapmışlar Very Happy
Çünkü Justin böyle Dandik şarkılar söylemez Very Happy

arkadaşlar omaha mall ın çevirisini buldumm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar
» Arkadaşlar Buraya
» arkadaşlar biraz önemli fikirleriniz lazım