Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

jb gerçekleri =))

+3
Heart of the Ocean
justin&bengi JB
mihri
7 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptySalı 10 Ağus. 2010, 18:32

caitlnle bı daha ckmayacklarnı bu knuda hyranlarnn rahat olması grektgni syluyor ve facebookta shte justnlerin caitlnle iliskisi war ypmasna ck snr oluyor .. Very Happy

Eurovisionda türkyenin sarksnı almayannknden daha ck begndi..=D

JB GERÇEKLERİ : justin bazı kızların neden tuvalete birlikte gitmek istediklerini anlamıyomuş =DDD

JB GERÇEKLERİ : Mtv'de yapılan yarışma sonucunda yenen Justin'mış ve Justin'a en çok oy veren ülke Türkiye'ymiş!! ♥️ İnş Dgrudur GErçktn Justin Yenmiş mi Very Happy

Pattie Justy'ye 18 Yaşında Hamile Kaldı.

BIEBER ~ GERÇEĞİ=> Pattie, Justin'e sürekli dik durması gerektiğini hatırlatıyor...(= Very Happy (annemde bana xD )

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin şimdiye kadar hiç alkol kullanmamıış. ( Temiz çocuk:D Tek sünnet eksiik :/ Very Happy )

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin boş vakitlerinde Ipod'undan müzik dinliyorr. bnde

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin abur cubur çok seviyor fakat çalışırken yememeye özen gösteriyor..

jB Gerçeği : Justin gittiği bir adada bir kızın onu dudağından öpmesi için 10 dolar vermiş

JB Gerçekleri : Drew , İnsanların onun saclarıyla ilgili saplantılarına bir türlü anlam veremiyor.

JB Gerçekleri : Drew , İnsanların onun saclarıyla ilgili saplantılarına bir türlü anlam veremiyor.

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin Twitter'da en çok takip edilen 8. kişiymiiş.

Justin Bieber Gerçekleri ~ Küçükken balığını öldürdü... Bununla ilgili olarak " 4 yaşındaydım, su dışında nefes alamadıklarını bilmiyordum " demiş. :DDD

JB Gerçeği ~~> Pattie Justin'i Aldıracaktı Ama Vazgeçti Doğurmaya Karar Verdi. <3

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin'in en sevdiği cümle ; "Yeeeeaaahhh Man." Somebody To Love klibinin sonundada söylüyodu bilirsiniiz.

Justin Bieber Gerçekleri ~ Monopoly oynamaya bayılıyor. Çılgıın partiler vermek yerine , Justin evinde oyun oynuyor. ( Ayneeeeen Very Happy )

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin yeni verdiği bir röportajda "13 - 14 - 15 yaşındaki kızları tercih ediyorum vede 16 yaşında " dedi.

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin onun için risk alabilecek ve yeni maceralara atılabilecek kız istiyoor. ( Onun içiin tüm riskleri gözee alırıım. Very Happy )

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin'in ilk aşık olduğunda 7. sınıftaymış . . . Kızı mücevher dükkanına götürmüş. Very Happy

Justin Bieber Gerçekleri ~ Justin fazla makyaj yapan kızlardan hoşlanmıyor hatta maymuna benzetiyor. (aynen )

ustin Bieber Gerçekleri ~ Justin First Dance şarkısını Michael Jackson'a yazmış.

jusTinin en buyuK bıR amacıDa Dunyayı gezıP HrısTıyanLığı buyuTmeKmıs Sad Şoke Oldum Biri Bni Dürtsün :S ( daa yuru git Very Happy )

Bir Şeyleri Çok Fazla Ciddiye Almaktan Nefret Ediyor.

Justin Geçen Cadılar Bayramında Power Ranger Oldu..

Jb gerçekleri : Converse Giyen Kızlardan Çok Hoslanıoo

Justin Sağır olma yolunda : Ses duyma yetkimin %80'ini kaybettim sanırım hayranlarım çok fazla çığlık atıyolar ' demiş ( artık kesin sesinizi ! )

Jb Gerçekleri : Kızların ona “lütfen” demesinin en büyük güçsüzlüğü.

Jb Gerçekleri : Doğduğunda üç gün küvezde yatmış.

Jb Gerçekleri : Otantik eşyalardan hoşlanmıyor.

Jb Gerçekleri : Jazzy'nin ilk kelimesi Justinmiş Very Happy

jb ona gay diyen bir site qörmüştü ve şöyle dedi.sanki beni çok tanıyorsunuz da böyle yorumlar yapıyorsunuz kendinize yutturmaya çalışmayın bu yanlışı bu doğru deil sizin öyle olmadığınız ne malum .benim hayranlarım sizin dediklerinizi yutmaz benim dediklerim onlar için her zaman doğru olandır (ii demiş Very Happy ),

justin istanbul'da yaşamak istiomuş ama pattie izin vermiomuş / yaaaaa yalndr bnceeee

Jß yakınınDa biR aRı vaRsa koRkudan aqLıoRmuşş zaaa

Justin Bieber Gerçekleri : Justin 3 çocuk yapmaak istiyormuş. 2'si kız 1'i erkek ♥️ Very Happy

Justin Bieber Gerçekleri : Justin bir hayranını gerçekten beğendiyse resmini alıyormuş. (nasıl lan Very Happy yanımızda resim taşıcak halimiz yok sürekli Very Happy )

Justin Bieber Gerçekleri : Justin bir kızın kendisinden hoşlandığını hissederse göz teması olduğunda göz kırpıyormuuşş ! .d

justin Bieber Gerçekleri : Justin'e bir röportajda "Öpüşmenin neyiyle övünürsün ? " diye bi soru sormuşlar. Justin'de "Biliyormusun ben terbiyeli biriyim" demiiş. Very Happy xD

6 yasındayklen gıtar calmayı ogrenmıs

İlk sarkısını 11 yasında yazmıs Very Happy

Justın Hayellerınden bırı Beyonce Ile tanısmak.Onula tanıstıgında ''muhtesem bır ınsan '' dıye anlatırken bıle yuzu kızarıyormus Very Happy

BAZILARI SÜPER LÜTFEN GÖRDÜKLERİNİZEDE BEN GÖRMÜŞTÜM DEMEYİN GÖRDÜYSENİZ ÖZÜR DİLERİM ..

kızlar kesin görmüşsünüzdür diğer siteden aldım bende ne kadarı doğru bilmiyorum ama bayıldım hepsine.. Very Happy Very Happy
burda da bulunsun istedim Laughing
justin&bengi JB
Üye
Üye
justin&bengi JB

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptySalı 10 Ağus. 2010, 20:00

çok güzel ama istanbul yaşamak istediğinie inanmıyorum ve de gerçekten en çok bizim şarkımızımı mı beğenmiş ve mtv kazanmışmı biraz fazla oldu ama cewaplarsanız sevinirim Very Happy
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptySalı 10 Ağus. 2010, 20:08

bende gerçek olduğundan emin değilim eski sitede biri paylaşmış burda da paylaşıyım dedim oda nerden bulduğnu söylememiş
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 06:40

justin istanbul'da yaşamak istiomuş ama pattie izin vermiomuş / yaaaaa yalndr bnceeee

Bence de yalandır Wink

Ve bazılarına da pek inanmadım bunun gibi
Ayrıyetten görmediklerim vardı.
Çok hoşlar.
Teşekkür ederim
justin-ayşegül
Üye
Üye
justin-ayşegül

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 09:15

bencede yalandır istanbulda yaşama fikri
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 09:17

Yani daha çocuk gelip görmediği tanımadığı bir yerde yaşamak ister mi?
Uyuz oluyorum böyle uydurup paylaşıyorlar.
Mihricim hiç alınma sana demiyorum Wink
Bunları uyduranlara diyorum Wink
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 09:28

alınmam zaten ben yapmadım çünkü bende gördüğümü yazdım Very Happy Very Happy

Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 09:29

Teşekkür ederiz tatlım Wink
Lafım sana değildi zaten alınsaydın üzülürdüm Wink
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 16:09

cık cık cık ayıp ettin diloşumm lafım sana desen bile alınmam kii .. Very Happy Very Happy Very Happy (ne kadan yüzsüzüm yaa )
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:12

Valla öyleymişsin Very Happy
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:21

demek öyle konuşma lan küstüm snle hıhhh
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:23

Ben bir şey yapmadım onu diyen sendin Wink Very Happy
Tamam tamam sen var ya çok yüzlüsün Very Happy
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:26

ahaha hiç gülesim yok ama valla ben şaka yaptım kendi kendime sende hemen öylesin dedin hıhhh
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:27

Bende şakana şakayla karşılık verdim işte Wink Razz
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:28

iyi tamam ya ama çookkk kırdın beni bebişim haberin olsun tüm gülmem kaçtı şimdi geri gelmez bidaha
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:29

Very Happy
Çok güldük zaten yeter şimdilik Razz
Sen de hemen kırılıyorsun bakıyorum.
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:32

evet kırılırım ben ama çok kırılığ kızarsam ağzımdan ateş gibi sözler çıkar babymm ama sana kıyamam ben hatta bazı arkadaşlar dalga geçiyo benimle alew tanrıçası diye
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:35

Hahah Very Happy
alev tanrıçası Very Happy
çok çabuk parlıyorsun Very Happy
Unutma Justin sinirli kızlardan hoşlanmıyor
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:35

ben şuan hiç sinirli değilim ki Very Happy Very Happy Very Happy
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:36

Very Happy
Tamam Alev Tanrıçası :d
Bunu beğendim bak Very Happy
Güzel hareket Very Happy
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 18:37

Very Happy Very Happy
Deniz |JB|
Üye
Üye
Deniz |JB|

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyPerş. 12 Ağus. 2010, 10:12

oha Lan romanmı yazıon xD
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyPerş. 12 Ağus. 2010, 10:13

Very Happy
Dün bayağı sohbet ettik Very Happy
mihri
Üye
Üye
mihri

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyPerş. 12 Ağus. 2010, 10:18

evet baya konuştuk ben küstüm o küstü barıştık geri Very Happy Very Happy Very Happy
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

jb gerçekleri =))  Empty
MesajKonu: Geri: jb gerçekleri =))    jb gerçekleri =))  EmptyPerş. 12 Ağus. 2010, 10:20

Very Happy
Dün Cansu'da küstü Very Happy
Yarın benim konuma gelmeyeceksin diye Very Happy
Razz Razz
Küsen küseneydi yani Very Happy

jb gerçekleri =))
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» JB Gerçekleri
» jb gerçekleri 2
» jb gerçekleri 3