Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

benim kafam basmadı :D

3 posters
YazarMesaj
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

benim kafam basmadı :D Empty
MesajKonu: benim kafam basmadı :D   benim kafam basmadı :D EmptyPerş. 19 Ağus. 2010, 14:18

ark. benim kafam basmadı Very Happy nasıl sölüo yha önce one less loneyl girl sonra baby ama sizcede sözleri deişik dilmi özelliklede one less loneyl girl'ün :S buyrun link :
http://www.sinirsizvideoizle.com/yabanci-yarismada-justin-bieber-dan-gitarla-baby-sarkisi-dinle-28394.html#comments
mihri
Üye
Üye
mihri

MesajKonu: Geri: benim kafam basmadı :D   benim kafam basmadı :D EmptyCuma 20 Ağus. 2010, 11:22

canım bu şarkıyı fransızca sölüo ondan değişik gelmiştir bende de var bu one less lonely girl fransızcası süper ya juzzynin hava atıo herlda Very Happy Very Happy Razz
justin-ayşegül
Üye
Üye
justin-ayşegül

MesajKonu: Geri: benim kafam basmadı :D   benim kafam basmadı :D EmptyC.tesi 21 Ağus. 2010, 09:50

Smile evet bende fransızca biliyorum

benim kafam basmadı :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu oda benım olcaktı =D