Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

justinden bunu bekLemezdim...

4 posters
YazarMesaj
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

justinden bunu bekLemezdim... Empty
MesajKonu: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 12:45

Starlounge haberine göre Justin seyahatlerle geçen iş hayatı yüzünden kızlara uzun süre ayıramıyor. Samimi açıklamalarda bulunana genç yıldız "vaktimi çok iyi değerlendirmeliyim, bu iş temposu uzun süreli bir ilişkiye uygun değil. ancak tek gecelik ilişkiler yaşayabiliyorum." dedi

inanamıyorumm yhaa yuhh yani justinden bu sözLeri bekLemezdim.... Shocked Mad Sad Crying or Very sad Neutral
justy_miley
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 19:21

Bu sözlerde başka bir şeyler anlatmak istemiştir o kadar da değil yanşi kaç yaşında daha Smile
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyC.tesi 25 Eyl. 2010, 10:56

ama amerika sonuçta bizde nasL 18 yaş sınırı varsa onLardada 16 yaş die bLiorm ben yani gece gecede oturup yemek yemekten bahsetmiodur .s
Heart of the Ocean
Üye
Üye
Heart of the Ocean

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyÇarş. 29 Eyl. 2010, 15:57

Zannetmiyorum sizin anladığınız şekilde olduğunu :S
Çünkü daha geçen E tv de yabancı bir tv Digitürk'ü olanlar bilir 3. kanal Wink
Orada Justinin hayatından bahsediyordu yakın çevresi ve kendi röportaj yapıyorlardı ve Justin ve annesi öyle tekliflerin geldiğini ama öyle bir şey olmayacağını söylediler özellikle annesi bunun üstüne basmıştı bunun antifunların uydurduğunu düşünüyorum :S
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyCuma 01 Ekim 2010, 13:05

antifunları uydurmuş olamaz number one da haber olarak gördüm .s inş. da öle deildir(yani yanlış biçimde deil akşam yemeği gibi bişedir ama sanmıorm)
justin-ayşegül
Üye
Üye
justin-ayşegül

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 14:18

inanmıyorum ya yuhhhhh justin bende hiç justin'den beklemezdim böyle bir konuşma .... Evil or Very Mad
justy_miley
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyÇarş. 13 Ekim 2010, 15:47

Bence bence bu tek gecelik ilişki derken;Biriyle akşam yemeği ve ya gezmekten bahseder yani yanlış anlıyor olabiliriz Smile anti justin ler etkisinde kalmayalım justin böle bi çocuk değil Smile
herşey jb için
Üye
Üye
herşey jb için

MesajKonu: Geri: justinden bunu bekLemezdim...   justinden bunu bekLemezdim... EmptyCuma 15 Ekim 2010, 12:22

yha bencede böLe bi çocuk deiL ve inş. deiLdirde ama untifunları uydurmuş olamaz bu number onenin haberii

justinden bunu bekLemezdim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» justinden açıkLama