Little Mix
Little Mix
Little Mix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Little Mix

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arkadaşlar konu açarken Türkçenize çok dikkat edin lütfen siteyi düzenli kullanalım

justin bieber hakkında ve resimleri

2 posters
YazarMesaj
justinb
Yeni Üye
Yeni Üye
justinb

justin bieber hakkında ve resimleri Empty
MesajKonu: justin bieber hakkında ve resimleri   justin bieber hakkında ve resimleri EmptyCuma 29 Ekim 2010, 08:14

Justinin boxeR marKası american eagle...
Justinin en sevDıqı soDa:sprite (herqun sprite ıccem) xD
en sevDıqı ıcecek:çiLekLi smoothie
en coq kahve ve milKshake içmeyi seviyoR...(Me too.)
justin en coq çiLek muz ve üzüm yemeyi seviyor(Me too.)
justinin en sevdıqı kıtap turu maceRa
jusTinin favoRi restaurantı Tim hotRons
jusTin arkadasLarıyLa ıddaya qıRerek bı kızı opmeSı karsıLıqında 10 $ aLdı
ıLk kız arKadasının ısmı rebecca(Yolarım ben o Rebecca'yı!) justin bieber hakkında ve resimleri Icon_evil
jusTin qozLerinin en coq mavı oLmasını ıstıyoR(Senin gözlerini her türlü severim ben Justin'm!)
CaitLin Beadles jusTine 200-250 jeLibon karsıLıqında bı qece tekLıf ettı ve justıne 10 metreden fazLa yaklasması yasakLandı justınde annesı pattieye sıqındı...( justin bieber hakkında ve resimleri Icon_redface justin bieber hakkında ve resimleri Icon_cry justin bieber hakkında ve resimleri Icon_e_surprised )
akıcı bir şekilde fransızca konuşuyomuş (İnşallah Türkçe için de geçerli olur.)
Bir adam bir kıza saygısızlık yaparsa justin onu savunur... (İşte benim Justin'im.)
Küçükken Justin golf arabasının altında kalmış ama bişey olmamış.(Kıyamam ben sana justin bieber hakkında ve resimleri Icon_cry .)
Justin kızlarla ilgili yazıları okumayı seviyor ♥️♥️Kızları tanımaya çalışıyor bizimki justin bieber hakkında ve resimleri Icon_e_wink (Sen hiç yazı falan okumaya çalışma.Benimle tanış,kızları fazlasıyla tanırsın.)
Justin eskiden tam bir GTA hastasıydı fakat şimdi oynamıyor (Aynen,ne çok oynardım o GTA'yı yaa justin bieber hakkında ve resimleri Icon_lol !)
Arabadayken yanımda bir bayanın oturması ve uzun yolculuklara çıkmak etkileyici diyor.(O bayanların yerinde olmak için Everest'ten bile atlarım.)
Justin kızlarda file çorabı çok sexy buluyor (Aslında ben de beğeniyorum;ama annemden izin çıkmadığı için giyemiyorum.)
Justin favorite girl şarkısını taylor swifte yazdı
Konser öncesi ağır yiyecekler tüketmezmiş
Justin ingilizce konuşabildiği için kendini şanslı hissediyormuş .d
Bir keresinde uyumamaya çalışmış ama uyuya kalmış(Küçükken aynısını ben de denemiştim;ama başarmak mümkün olmadı justin bieber hakkında ve resimleri Icon_lol .)
Camdan insanların kafasına birşeyler fırlatmayı seviyormuş ve
çakmasınlar diye uyuma numarası yapıyormuş(Bu konuda su balonu favorim justin bieber hakkında ve resimleri Icon_e_wink .)
Beyaz pantolon giyen kızlardan pek hoşlanmazmış .
Never say never klibi çekilirken justin'in üstüne paravan gibi bişey
düşmüş ama sert bi madde değilmiş(Senin üstüne düşeceğine benim üstüme düşseydi keşke justin bieber hakkında ve resimleri Icon_cry .)
Sivilceli kızları doğal buluyomuşVery Happy (Benim yüzümde bir-iki tane küçük sivilce var justin bieber hakkında ve resimleri Icon_e_wink .)
Justin yolda ters yürümeyi seviyormuş (Çok eğlenceli;ama insanlara çarptığım için çok fazla yapmıyorum.)
Justin kızlarla gece konuşmayı seviyor... (Ben seninle bütün gece konuşurum Justin'im!)
Justn avusturalyada çekiln gömleksiz resimlerini görnce mahcup olmuş
Justin kıyafetlerini her zaman okyanus kokulu parfümlerle beraber yıkattırıyor .. ♥️
justin ne kadr tatlı fransızca konuşuyo helede mersi beaucoup (Benim yanımda konuş Justiiinn!)
Justin gece yatmadan önce twittra girmeyi çok seviyor ve ''gece yatmadan hikaye okuma
gibi'' değerlendiriyor:D
(Evet,gece yatmadan önce iyi geliyor.)

ya bizim bu çocukla çok ortak yönümüz varmış...
justin-ayşegül
Üye
Üye
justin-ayşegül

justin bieber hakkında ve resimleri Empty
MesajKonu: Geri: justin bieber hakkında ve resimleri   justin bieber hakkında ve resimleri EmptyPerş. 23 Ara. 2010, 09:29

ehehehheheh Smile
benimde baya varmış be Wink

justin bieber hakkında ve resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Hakkında Bilmediğimiz 10 şey...
» Justin Bieber Kimdir ?
» Justin Bieber Konser ~
» Justin Bieber Resimler
» Justin Bieber Glamour Magazine